Top 10 Femrat më HOT në botë (2022)

Të gjithëve na pëlqen të shikojmë filma të mrekullueshëm, të dëgjojmë muzikë, të përditësohemi me tendencat më të fundit të modës dhe të zbulojmë vendet më interesante.

6 Min Lexim
Top 10 Femrat më HOT në botë (2022)

Por nëse ka një gjë që ne jemi pa dyshim njohës, janë gratë. Qoftë në sport, showbiz apo në industrinë e modës, ne sjellim një listë me dhjetë Femrat më Hot në Botë për vitin 2022.

Unë mendoj se seksualiteti është tërheqës vetëm kur është i natyrshëm dhe spontan.

Marilyn Monroe

Këto gra janë mjaft të dëshirueshme, jo vetëm për shkak të trupit të tyre tërheqës, por edhe për vetëbesimin dhe arritjet e tyre.

#10 Scarlett Johansson

Top 10 Femrat më HOT në botë (2022)

Një nga vogëlushet më të lezetshme në këtë listë. Është shumë e vështirë të gjesh një person të vetëm në këtë planet që nuk e do Scarlett Johansson. Me buzëqeshjen e saj magjepsëse, sensin e saj të humorit dhe kthesat matematikisht të pamundura, nuk është e çuditshme që ajo ka qenë në çdo FHM 100 Femrat më Seksi që nga viti 2005.

#9 Nicole Scherzinger

Top 10 Femrat më HOT në botë (2022)

Numri i nëntë në top 10 femrat më të nxehta në botë 2022, Nicole Scherzinger, një artiste, aktore dhe personalitet televiziv amerikan.

#8 Lucy Mecklenburgh

Top 10 Femrat më HOT në botë (2022)

Ylli i ‘TOWIE’, Lucy Mecklenburgh u votua për trupin më të mirë në bikini 2013. Rezultatet e biznesit të saj të fitnesit në internet Me Lucy-n shpërtheu, xhirimi i kopertinës së saj seksi në FHM dhe sesioni i saj topless për Ellesse e bëjnë atë ndër 10 femrat më të nxehta në botë 2022. Gjithashtu Si fytyra e FHM dhe Ellesse, ish-ylli i realitetit televiziv është gjithashtu një eksperte fitnesi dhe stiliste.

#7 Beyonce

Top 10 Femrat më HOT në botë (2022)

Beyoncé, femra më seksi e shekullit nga GQ, mban vendin e 7-të në listën tonë. Një nga argëtueset më të mira në muzikën bashkëkohore popullore, Beyonce është renditur në krye të 100 të famshëmve të Forbes dhe është bërë muzikantja zezake më e paguar në histori në vitin 2014.

Ajo u përfshi në listën e 100 njerëzve më me ndikim në botë në vitin 2013 dhe 2014 nga revista Time. Ajo ka dëshmuar se është pak a shumë një nga zonjat më seksi në muzikë dhe se Jay Z është një djalë me fat.

#6 Mila Kunis

Top 10 Femrat më HOT në botë (2022)

Fituesja e vitit të kaluar në FHM 100 femrat më seksi, Mila Kunis nuk e ka ruajtur kurorën e saj. Ajo mban vendin e 6-të, veçanërisht, sepse nuk ka qenë në të vërtetë në ndonjë gjë veçanërisht të dukshme gjatë gjithë vitit, përveç disa fotografive që ngërthejnë Ashton Kutcher dhe ndoshta është shtatzënë. Pa dyshim që ajo është një nga aktoret më të fuqishme në Hollywood.Faktike.com

ETIKETA: , , ,
Shpërndaje artikullin